Dovolujeme si oznámit, že z důvodu dovolené může být malinko prodloužena doba odeslání vaší objednávky. Děkujeme za pochopení. ToPall

ToPaLL

Cena

10 Kč2199 Kč
1102199

Řazení produktů

Výpis produktů

LaFi Glitr
od 145 Kč

Velikost A4  10ks/5ks v balení  Studená laminace (samolepící) Odolný proti poškrábání, voděodolný Na povrchu hrubší  

+ další
389/5KS/LAFI
LaFi Broken
od 145 Kč

Velikost A4 Tloušťka 50 mic/list 10ks/5ks v balení  Studená laminace (samolepící) Odolný proti poškrábání, voděodolný 

+ další
392/5KS/LAFI
ChatGPT Image 25. 3. 2026 12 38 53
od 250 Kč

UV DTF tisk – zakázková výroba Vlastnosti produktu: ✨ Vysoká kvalita tisku – jasné, živé barvy a perfektní detaily, které vydrží opravdu dlouho ✨ Široké využití – samolepku lze...

2576/UV2
LaFi Dots
od 145 Kč

Velikost A4 Tloušťka 50 mic/list 10ks/5ks v balení  Studená laminace (samolepící) Odolný proti poškrábání, voděodolný 

+ další
383/5KS/LAFI
LaFi holo
od 145 Kč

Velikost A4 Tloušťka 50 mic/list 10ks/5ks v balení Studená laminace (samolepící) Odolný proti poškrábání, voděodolný

+ další
386/5KS/LAFI
PET holo diamant
od 175 Kč

Velikost: A4  5ks/balení Odolný proti vlhkosti a UV záření Pouze pro inkoustovou tiskárnu  Hmotnost: 135g/m2 

356/5KS
Dřevěná záložka + střapec
21 Kč

Velikost : 3,2 x 12cm Tloušťka : 1,5mmStřapec 5 cm (barva náhodná, napište nám  poznámku do objednávky kterou barvu chcete a pokusíme se vyhovět) Materiál dřevo

2284
PET hed stribrny 2
od 159 Kč

Velikost: A4 5ks/balení Odolný proti vlhkosti a UV záření Pouze pro inkoustovou tiskárnu  Hmotnost: 135g/m2 

+ další
347/5KS
PET hed zlaty
od 169 Kč

Velikost: A4 5ks/balení Odolný proti vlhkosti a UV záření Pouze pro inkoustovou tiskárnu  Hmotnost: 135g/m2 

344/5KS
Hexagon + stojánek
35 Kč

Velikost 8 cm Tloušťka 1mm  Velikost stojánku 2,2 cm x 1,3 cm x 3 mm  Materiál akrylát Ochranná folie proti poškrábání Vhodné např.  pro malování, lepení vinylu, rytí,... Cena...

782
PET holograficky 2
od 189 Kč

Velikost: A4 5ks/baleníOdolný proti vlhkosti a UV záření Pouze pro inkoustovou tiskárnu  Hmotnost: 135g/m2 

359/5KS
PET holo pruhledny 2
od 189 Kč

Velikost: A4 5ks/balení Odolný proti vlhkosti a UV záření Pouze pro inkoustovou tiskárnu  Hmotnost: 135g/m2 

+ další
362/5KS
Hot Folie - Role
299 Kč –50 %
Hot Folie - Role
Skladem (1 ks)
149 Kč

Velikost : 19,3 cm x 5 m Návod k použití v popisu Bílá varianta nemá 100% krytí

773/BIL
inkcut
Akce
od 449 Kč až –46 %
od 249 Kč

Lesklý, samolepící Velikost A3 / 10ks / 25ks / 50 ks / 100 ks Tloušťka 100 mic Podklad 80 g Permanentní akrylové lepidlo na vodní bázi Meteriál...

+ další
2440/10K
inkcut
Akce
349 Kč

Lesklý Samolepící Pro inkoustové tiskárnyVhodné do interiéru i exteriéru ( nutná laminace )10 ks bílá - leskláTloušťka 100 mic Podklad 80 g Velikost cca...

+ další
2509/25K
inkcut
Akce
od 449 Kč až –47 %
od 249 Kč

Matný, samolepící Velikost A3 / 10ks / 25ks / 50 ks / 100 ks Tloušťka 100 mic Podklad 80 g Permanentní akrylové lepidlo na vodní bázi Meteriál...

2443/10K
inkcut
349 Kč

Matný Samolepící Pro inkoustové tiskárnyVhodné do interiéru i exteriéru ( nutná laminace )10 ks bílá - leskláTloušťka 100 mic Podklad 80 g Velikost cca...

+ další
2512/25K
Kulatá klíčenka - Černá
25 Kč

Materiál akrylátPrůměr kolečka 5 cm Řetízek  je součástí balení, barva dle výběru ve variantáchOchranná vrstva proti poškrábániVhodné např.  pro malování, lepení vinylu,...

+ další
779/NIK
Kulatá klíčenka - Průhledná
25 Kč

Materiál akrylátPrůměr kolečka 5 cm Řetízek  je součástí balení Ochranná vrstva proti poškrábániVhodné např.  pro malování, lepení vinylu, rytí a...

+ další
1800/NIK
Kulatá klíčenka - zlatá zrcadlová
30 Kč –66 %
10 Kč

Materiál akrylát, vzor pouze z jedné strany viz foto Průměr kolečka 5 cm Řetízek  je součástí balení, barva dle výběru ve variantách Ochranná vrstva proti...

1866/NIK
PoVi Leskly
289 Kč
Měrná cena: 28,90 Kč / 1 ks

Velikost A4  10ks/balení Samolepící  Tloušťka 100mic/list  Voděodolný  Určeno pro potisk inkoustovou tiskárnou

401
Lesklý Bílý - syntetický film
od 159 Kč

Velikost: A4 5ks/balení Odolný proti vlhkosti a UV záření Pouze pro inkoustovou tiskárnu  Hmotnost: 135g/m2 

770/5KS
Detail
od 145 Kč

Velikost A4 10 ks/5ks v balení Voděodolný, odolný, silně přilnavé Studená laminace (samolepící) 

2293/5KS
PET ost lesk perlet
od 159 Kč

Velikost: A4 5ks/balení Odolný proti vlhkosti a UV záření Pouze pro inkoustovou tiskárnu  Hmotnost: 135g/m2 

+ další
365/5KS
PET lesk stribrny
od 155 Kč
Měrná cena: od 29,90 Kč / 1 ks

Velikost: A4 5ks/balení Odolný proti vlhkosti a UV záření Pouze pro inkoustovou tiskárnu  Hmotnost: 135g/m2 

353/5KS
PET lesk zlaty 2
od 169 Kč

Velikost: A4 5ks/balení Odolný proti vlhkosti a UV záření Pouze pro inkoustovou tiskárnu  Hmotnost: 135g/m2 

+ další
341/5KS
Detail
399 Kč

Magnetický potisknutelný materiál s lesklým povrchem umožňuje snadnou výrobu vlastních magnetek na inkoustových tiskárnách. Sada obsahuje 5 listů formátu A4 o tloušťce 0,4 mm.

3053
PoVi Matny
289 Kč

Velikost A4  10ks/balení Samolepící  Tloušťka 80mic/list  Voděodolný  Určeno pro potisk inkoustovou tiskárnou

398
Detail
od 145 Kč

Velikost A4 10 ks/5ks v balení Voděodolný, odolný, silně přilnavé Studená laminace (samolepící) 

+ další
2579/5KS
PET mat stribrny
od 159 Kč

Velikost: A4 5ks/balení Odolný proti vlhkosti a UV záření Pouze pro inkoustovou tiskárnu  Hmotnost: 135g/m2 

350/5KS
PET ost mlecny
179 Kč

Velikost: A4 5ks/balení Odolný proti vlhkosti a UV záření Pouze pro inkoustovou tiskárnu  Hmotnost: 135g/m2 

368
pu htv (4)
od 69 Kč

✅Formátovaná role: 0,3 m x X m délky dle počtu kusů (1 ks = 1 metr) ✅Role: 0,3 x 1,5 m ✅Arch: 30,5 x 30 cm ✅Použití na textil a materiál který snese  teplotu...

2957/30-
pu htv (3)
od 69 Kč

✅Formátovaná role: 0,3 m x X m délky dle počtu kusů (1 ks = 1 metr) ✅Role: 0,3 x 1,5 m ✅Arch: 30,5 x 30 cm ✅Použití na textil a materiál který snese  teplotu...

2960/30-
pu htv (1)
od 60 Kč

✅Formátovaná role: 0,3 m x X m délky dle počtu kusů (1 ks = 1 metr) ✅Role: 0,3 x 1,5 m ✅Arch: 30,5 x 30 cm ✅Použití na textil a materiál který snese  teplotu...

2975/30
pu htv (2)
od 60 Kč

✅Formátovaná role: 0,3 m x X m délky dle počtu kusů (1 ks = 1 metr) ✅Role: 0,3 x 1,5 m ✅Arch: 30,5 x 30 cm ✅Použití na textil a materiál který snese  teplotu...

3002/30
pu htv (13)
od 60 Kč

✅Formátovaná role: 0,3 m x X m délky dle počtu kusů (1 ks = 1 metr) ✅Role: 0,3 x 1,5 m ✅Arch: 30,5 x 30 cm ✅Použití na textil a materiál který snese  teplotu...

3011/30
pu htv (12)
od 60 Kč

✅Formátovaná role: 0,3 m x X m délky dle počtu kusů (1 ks = 1 metr) ✅Role: 0,3 x 1,5 m ✅Arch: 30,5 x 30 cm ✅Použití na textil a materiál který snese  teplotu...

2999/30
pu htv (5)
od 60 Kč

✅Formátovaná role: 0,3 m x X m délky dle počtu kusů (1 ks = 1 metr) ✅Role: 0,3 x 1,5 m ✅Arch: 30,5 x 30 cm ✅Použití na textil a materiál který snese  teplotu...

3005/30
pu htv (7)
od 60 Kč

✅Formátovaná role: 0,3 m x X m délky dle počtu kusů (1 ks = 1 metr) ✅Role: 0,3 x 1,5 m ✅Arch: 30,5 x 30 cm ✅Použití na textil a materiál který snese  teplotu...

2990/30
pu htv (8)
od 60 Kč

✅Formátovaná role: 0,3 m x X m délky dle počtu kusů (1 ks = 1 metr) ✅Role: 0,3 x 1,5 m ✅Arch: 30,5 x 30 cm ✅Použití na textil a materiál který snese  teplotu...

2978/30
Detail
od 60 Kč

✅Formátovaná role: 0,3 m x X m délky dle počtu kusů (1 ks = 1 metr) ✅Role: 0,3 x 1,5 m ✅Arch: 30,5 x 30 cm ✅Použití na textil a materiál který snese  teplotu...

3068/30
pu htv (9)
od 60 Kč

✅Formátovaná role: 0,3 m x X m délky dle počtu kusů (1 ks = 1 metr) ✅Role: 0,3 x 1,5 m ✅Arch: 30,5 x 30 cm ✅Použití na textil a materiál který snese  teplotu...

3008/30
pu htv (10)
od 60 Kč

✅Formátovaná role: 0,3 m x X m délky dle počtu kusů (1 ks = 1 metr) ✅Role: 0,3 x 1,5 m ✅Arch: 30,5 x 30 cm ✅Použití na textil a materiál který snese  teplotu...

2996/30
pu htv (11)
od 60 Kč

✅Formátovaná role: 0,3 m x X m délky dle počtu kusů (1 ks = 1 metr) ✅Role: 0,3 x 1,5 m ✅Arch: 30,5 x 30 cm ✅Použití na textil a materiál který snese  teplotu...

2981/30
pu htv
od 60 Kč

✅Formátovaná role: 0,3 m x X m délky dle počtu kusů (1 ks = 1 metr) ✅Role: 0,3 x 1,5 m ✅Arch: 30,5 x 30 cm ✅Použití na textil a materiál který snese  teplotu...

2984/30
pu htv (14)
od 60 Kč

✅Formátovaná role: 0,3 m x X m délky dle počtu kusů (1 ks = 1 metr) ✅Role: 0,3 x 1,5 m ✅Arch: 30,5 x 30 cm ✅Použití na textil a materiál který snese  teplotu...

2972/30-
Obdélník + stojánek
35 Kč

Velikost obdélníku 9 cm x 5 cm x 1 mm Velikost stojánku 2,2 cm x 1,3 cm x 3 mm  Materiál akrylát Ochranná folie proti poškrábání Vhodné např.  pro malování, lepení vinylu,...

785
Organizér archů
Akce
59 Kč až –45 %
Organizér archů
Skladem (1 ks)
od 32 Kč

Plastový organizér na archy o velikosti 32 x 33 cm 1 kusSoučástí samolepící štítek pro označeníVelká kapacita pojme až 45 archů ( dle tloušťky)Lze  využít naležato/nastojatoBez...

2116/BEZ
Poloprůhledný - potisknutelný vinyl
249 Kč

Velikost Letter 21,6x27,9 cm 10ks/balení Samolepící  Tloušťka 50mic/list  Voděodolný  Určeno pro potisk inkoustovou tiskárnou 

+ další
407/10K
Samolepící Fotopapír ToPaLL - Lesklý
199 Kč
Měrná cena: 7,96 Kč / 1 ks

Lesklý bílý vzhled Velikost A4 Varianty balení 25ks Gramáž 108 g Podklad 62 g Permanentní akrylové lepidlo na vodní bázi 

2485
Samolepící Fotopapír ToPaLL - Matný
199 Kč
Měrná cena: 7,96 Kč / 1 ks

Matný bílý vzhled Velikost A4 Varianty balení 25ks Gramáž 90 g Podklad 62 g Permanentní akrylové lepidlo na vodní bázi 

2488
Transparentní pružná záložka
21 Kč –42 %
12 Kč

Velikost : 3,2 x 12cm Tloušťka : 1 mmStřapec 5 cm (barva náhodná, napište nám  poznámku do objednávky kterou barvu chcete a pokusíme se vyhovět) Materiál akryl...

2290

Ovládací prvky výpisu

52 položek celkem